Šatní skříně z masivu

Datum spotřeby dnes najdete doopravdy na všem. Nejedná se jenom o potraviny, ale také o elektrické spotřebiče nebo dokonce nábytek. Jakmile uplyne určitá doba, šlus a musíte si koupit věci nové, přesně jak to výrobci chtějí. Vy můžete také tento „módní trend“ následovat a kupovat si nábytek z dřevotřísky, ale vsaďte se, že se vám po roce nebo po dvou sesype jako domeček z karet. A to není zrovna příjemné například u velké šatní skříně, která stojí poměrně dost peněz. Tomuto problému se ale lze vyhnout a to poměrně snadno a to investicí do kvalitní šatní skříně s masivu.

Masivní dřevo díky svým vlastnostem vydrží mnohem déle, je odolnější vůči nárazům nebo mechanickému poškození. Dřevo je také speciálně vybíráno tak, aby v sobě nemělo suky a bylo symetricky a pravidelně strukturované. Rovněž jeho úprava je náročnější, než u obyčejných šatních skříní, které jsou v podstatě jenom dřevotřískovou deskou, polepenou líbivou fólií. Zaměřte se na kvalitu a nenechte se napálit.

Masiv je kvalita z přírody

Šatní skříně z masivu představují naprosto originální prvek do každé domácnosti. Jedná se o přírodní materiál, o opravdové dřevo, které dodá prostoru naprosto jiný ráz, než levné montované skříně ze Skandinávie, které má doma každý.

Masivní šatní skříně jsou kreativním vyjádřením v podobě nábytku, které by u vás doma nemělo v žádném případě chybět, jste-li zastánce přírodních materiálů a především samotného dřeva. Šatní skříně z masivu jsou k dostání v mnoha barevných variantách a také typech, proto je tak snadné je skombinovat s jakýmkoliv dalším kouskem nábytku ve vašem interiéru.

Ať už toužíte po skříni z masivu s klasickým otevíráním, s posuvnými dveřmi, se šuplíky, poličkami či věšákem nebo dokonce všemi těmito prvky, můžete to mít. A to společně s kvalitou, kterou nabízí masivní dřevo.